Impreza z nami może być muzyczną podróżą przez swing, latino, muzykę włoską, rock’n’roll, disco i nieśmiertelnego rocka lub koncertem, na którym stworzymy specyficzną i niepowtarzalną atmosferę, a usłyszane piosenki będziecie z pewnością nucić przez długi czas… Możemy również zaproponować Państwu rozszerzenie składu o gitarzystę oraz wokalistkę. Repertuar zespołu to ponad 300 starannie zaaranżowanych przebojów, które są gwarancją udanej imprezy.
Pełną listę wykonywanych utworów udostępniamy zainteresowanym. Konferansjerka może być prowadzona dla Państwa w języku angielskim i włoskim. Zapewniamy oprawę muzyczną i nagłośnienie takich imprez jak:
- Bale
- Przyjęcia weselne
- Bankiety
- Studniówki
- Eventy firmowe
- Imprezy plenerowe
 
Oferujemy również:
 - profesjonalne nagłośnienie koncertów, festiwali, imprez i widowisk w hali i plenerze
 - systemy nagłośnieniowe dla stoisk i prezentacji targowych
 - obsługę konferencji, bankietów, prezentacji i wystąpień publicznych
 - nagłośnienie dla nietypowych imprez teatralnych i ulicznych
 - profesjonalne nagłośnienie i obsługę akustyczną pokazów mody
 - oświetlenie estradowe
Nasza oferta jest bardzo różnorodna i dostosowana do potrzeb i wymagań klienta, gwarantujemy profesjonalne wyposażenie i obsługę zarówno dla dużych jak i małych imprez.
Ceny dostosowane są indywidualnie do Państwa wymagań. Specyfikacja sprzętowa do pobrania w załączniku. (pobierz)                                                                                                                                                                          projekt i wykonanie: primel.pl